Implantologia Warszawa Bielany

Implanty to innowacyjny sposób wypełniania braków w uzębieniu. Implanty stomatologiczne wykonane są z tytanu – biozgodnego materiału, który jest obojętny wobec organizmu i nie wywołuje negatywnych reakcji. Dzięki nim można odbudować pojedynczego lub kilka zębów, a nawet zrekonstruować całe uzębienie. Implant dentystyczny wszczepiony jest w miejsce, gdzie znajdował się naturalny ząb – podczas osteointegracji wszczep tytanowy zespala się z kością, co zapewnia mu stabilność. Następnie, na sztucznym korzeniu wykonuje się koronę implantu dentystycznego. W Ratyńscy Stomatologia w Warszawie na Bielanach wykonujemy implanty u osób w każdym wieku.

Chcesz znowu cieszyć się pełnym i zdrowym uśmiechem? Implanty stomatologiczne to estetyczne i funkcjonalne wszczepy, które wyglądają tak samo jak naturalne zęby. Ponadto, pacjent nie odczuwa różnicy w ich używaniu – implanty są komfortowe i bezpieczne. Implanty zębowe to najnowocześniejsze i najbardziej naturalne rozwiązanie problemu braków w uzębieniu. Utrata już jednego z zębów prowadzi do nieprawidłowego ustawienia pozostałych, co skutkuje zaburzeniem całego zgryzu. Im dłuższy czas upłynie od usunięcia zęba, tym trudniej odbudować to miejsce.

Proteza na implantach stomatologicznych

Borykasz się z nieszczelną lub źle dopasowaną protezą zębową? Czy wiesz, że rozwiązanie obejmujące wykonanie protezy wspartej na już dwóch implantach zębowych, pozwoli pozbyć Ci się tego problemu? Implantologia stomatologiczna umożliwia efektownie przewrócić piękny uśmiech na długo. Implanty wykonywane w gabinecie Ratyńscy Stomatologia w Warszawie na Bielanach moją dożywotnią gwarancję.

Zapraszamy już dziś na konsultację implantologiczną do Ratyńscy Stomatologia w Warszawie-Bielany. Zaproponujemy Państwu najlepsze rozwiązanie w zakresie implantologii. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie, posiadamy wieloletnie doświadczenie, współpracujemy z najlepszymi producentami systemów implantologicznych na świecie m.in. Straumann, AlphaBio, Mis. Pomożemy odzyskać Ci czarujący uśmiech i mocne zęby!

POTRZEBUJESZ POMOCY?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!