protetyk warszawa

Protetyka Warszawa-Bielany

Odbudowy protetyczne nie tylko wpływają na poprawę wyglądu uśmiechu, ale również podnoszą pewność siebie i poczucie atrakcyjności. Prace protetyczne mają za zadanie poprawić estetykę uzębienia oraz zwiększyć jakość i komfort życia. Zapobiegają przesuwaniu się zębów oraz eliminują szansę utraty zębów sąsiednich. Odbudowy protetyczne zmniejszają również prawdopodobieństwo ubytków i schorzeń pozostałych zębów. Dzięki zabiegom protetycznym, uzębienie jest stabilne oraz zdrowe. Poprzez odpowiednie wypełnienia tkanek miękkich, przywracają one w pełni funkcje żucia, pozwalając wyeliminować problemy trawienne.

Protetyk Warszawa – zakres usług

Ratyńscy Stomatologia w Warszawie na Bielanach to zespół stomatologów specjalistów, którzy na podstawie kompleksowej analizy dokonają diagnozy przypadku oraz ustalą strategię i metody leczenia. Zaproponują Państwu najbardziej estetyczne oraz funkcjonalne rozwiązanie w zakresie protetyki.

W Ratyńscy Stomatologia w Warszawie-Bielany wykonujemy pełen zakres prac protetycznych:

  • korony porcelanowe,
  • korony pełnoceramiczne,
  • mosty,
  • wkłady koronowo-korzeniowe,
  • licówki,
  • protezy szkieletowe,
  • protezy całkowite.

Protezy zębowe

Protetyka stomatologiczna znajduje zastosowanie w przypadku pojedynczych braków zębowych, jak i podczas leczenia ubytków całego układu zębowego. Uzupełnienia protetyczne nie różnią się w wyglądzie, ani w swojej funkcjonalności od naturalnych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w protetyce, można diametralnie zmienić wygląd swojego uśmiechu – poprawić kształt zębów, dokonać korekty w ich ustawieniu oraz wielkości. Współczesna protetyka daje możliwości posiadania pięknego uśmiechu w każdym wieku.

Korony procelanowe

Korony porcelanowe to idealne rozwiązane dla pacjentów, u których rozwiązania tradycjne nie mogą być zastoswane, czy to ze względu na zbytnią korozję zęba czy brak możliwości innego leczenia. Korony porcelanowe są rozwiązaniem stałym, które pozwala przywrócić, a nawet skorygować wygląd zęba.

W naszej warszawskiej klinice korzystamy z najnowszych osiągnięć technologii oraz specjalistycznego sprzętu. Dzięki współpracy Ratyńscy Stomatologia z renomowanymi pracowniami protetycznymi, możemy oferować Państwu usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie i sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych pacjentów. Zapraszamy do Ratyńscy Stomatologia w Warszawie na Bielanach.

POTRZEBUJESZ POMOCY?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!