stomatologia dziecięca bielany

Stomatologia dziecięca

Zadbaj o profesjonalną opiekę stomatologiczną dla swojego dziecka. Odpowiednie nawyki warto kształtować już od najmłodszych lat. Szczególnie ważna jest pierwsza wizyta u stomatologa. Jeśli pociecha zostanie pozytywnie nastawiona do leczenia, profilaktyczne kontrole nie będą stanowiły dla niej problemu. Wybór odpowiedniego gabinetu powinien być gruntownie przemyślany. Należy kierować się przede wszystkim doświadczeniem personelu i nie zwlekać z wizytą. Na pierwszy termin można umówić już 18-miesięczne dziecko, aby oswoić je z atmosferą panującą w placówce stomatologicznej.

Nasza klinika stomatologiczna dla dzieci oferuje usługi z zakresu:

Wyszkolona kadra i nowoczesne zaplecze techniczne

Gabinet dentystyczny dla dzieci, który prowadzimy, wyróżnia się wysokim standardem. Dysonujemy zaawansowanym technicznie sprzętem, m.in. cyfrowym pantomografem, mikroskopem Carls Zeiss, nowoczesnym endometrem, a także laserem diodowym i kamerą wewnątrzustną. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie zdiagnozować chorobowo zmienione miejsce i podjąć się precyzyjnego leczenia. Tłumaczymy, na czym polega planowany zabieg. Wykorzystujemy również kompozyty oraz materiały ortodontyczne cechujące się wysoką trwałością. Wczesne zmiany próchnicowe eliminujemy bez wiercenia – stosujemy upłynnioną substancję, która stabilizuje szkliwo.

Naszym atutem jest również wyszkolony personel, który dba o podnoszenie swoich kompetencji. Systematycznie uczestniczymy w szkoleniach, kursach, sympozjach naukowych, poznając nowoczesne metody leczenia. Dzięki temu oferujemy profesjonalne i mało inwazyjne zabiegi, których efekty utrzymują się przez wiele lat. Potwierdzeniem naszego zaangażowania są pozytywne opinie klientów, a także poszerzająca się baza stałych pacjentów. Jesteśmy przekonani, że fachowy i doświadczony stomatolog dziecięcy skutecznie zadba o piękny uśmiech Państwa pociechy.

POTRZEBUJESZ POMOCY?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Dobra atmosfera to podstawa

Staramy się stworzyć komfortowe warunki, aby leczenie w naszej placówce było pozytywnie odbierane przez dzieci. Dokładamy wszelkich starań, by ograniczyć czynniki, które mogą powodować rozdrażnienie, m.in. dysponujemy klimatyzowanymi pomieszczeniami. Umożliwiamy także oglądanie bajek na monitorze. Do dyspozycji najmłodszych są również książeczki i zabawki. Z kolei rodzicom proponujemy pyszną oraz aromatyczną kawę, a także dostęp do Wi-Fi.

Zachęcamy do odwiedzania stomatologa dziecięcego w dzielnicy Warszawa Bielany. Każdorazowo dobieramy termin i godzinę wizytę do Państwa potrzeb, a przede wszystkim do aktywności pociechy. Rejestracja odbywa się w dni robocze w godzinach od 9:00 do 20:00. Przyjmujemy płatności gotówką oraz kartą, a także umożliwiamy skorzystanie z systemu ratalnego MediRaty.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na zadane przez Państwa pytania.

Stomatolog dziecięcy Warszawa Bielany – zdrowy uśmiech bez stresu

Nasza klinika położona jest w dogodnej lokalizacji, dzięki czemu odwiedzają nas pacjenci z całej stolicy oraz okolic. W pobliżu znajdują się najważniejsze trakty komunikacyjne, a także stacje metro, przystanki autobusowe i tramwajowe. Jest to szczególnie ważne z punktu widzenia podróży z dzieckiem. Dzięki przyjaznej atmosferze oraz profesjonalizmowi, w kwestii takiej jak dobry dentysta dziecięcy Warszawa może więc liczyć na łatwy dostęp do nowoczesnej kliniki Ratyńscy Stomatologia. Zachęcamy przede wszystkim do regularnej kontroli stanu uzębienia dzieci w naszych gabinetach. Umożliwi to szybką reakcję w razie wystąpienia drobnych ubytków i zmniejszenie ryzyka poważnych problemów stomatologicznych w przyszłości. Warto też skorzystać z dostępnych u nas wizyt profilaktycznych, polegających na przykład na usunięciu kamienia nazębnego, lakowaniu, czy nauce higieny jamy ustnej.

Jeśli chodzi o wizyty kontrolne, które przeprowadza doświadczony dentysta dziecięcy Warszawa i nasza klinika zapraszają na dokładne badanie stanu uzębienia. Wizyty najmłodszych pacjentów to dla nas bardzo istotna kwestia – wiemy, że większości z nich dentysta nie kojarzy się najlepiej. Dlatego w tak delikatnej kwestii, jaką jest stomatologia dziecięca Warszawa może poszczycić się naszą kliniką, w której dbamy o to, aby dzieci czuły się jak najlepiej. Korzystamy ze sprzętu najnowszej generacji, co pozytywnie wpływa na jakość leczenia najmłodszych. Państwa pociechy nie będą kojarzyły leczenia zębów na przykład z nieprzyjemnymi dźwiękami, które emitują urządzenia starszej generacji. Nowoczesna technologia i stale doszkalający się personel powodują, że wiele zabiegów jesteśmy w stanie wykonać małoinwazyjnie. Dodatkowo nasi mali pacjenci bardzo chwalą kontakt z personelem kliniki Ratyńscy Stomatologia.

POTRZEBUJESZ POMOCY?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Pomoc w trudnych przypadkach – chirurg stomatolog dziecięcy Warszawa

Konieczność skorzystania z pomocy specjalisty może okazać się niezbędna w każdym wieku. Również najmłodszym zdarzają się urazy, w wyniku których potrzebna jest interwencja chirurga stomatologa. Zabiegi w gabinecie chirurga szczękowego odbywają się także w wielu sytuacjach niezwiązanych z urazami mechanicznymi. Należy do nich usunięcie zębów mądrości, których wzrost zdarza się również w młodszym wieku czy też wycięcie zęba zatrzymanego. Doskonale rozumiemy, z jak dużą odpowiedzialnością wiąże się każdy zabieg wykonywany u małego pacjenta, dlatego pod względem takim jak stomatologia dla dzieci Warszawa jest miejscem, w którym najmłodsi poczują się bezpiecznie. Nasi specjaliści chętnie udzielą porad zarówno dzieciom, jak i rodzicom, jak dbać o jamę ustną po jakimkolwiek zabiegu stomatologicznym. Pomimo dbałości o higienę jamy ustnej, niekiedy niezbędne jest usunięcie zęba, np. w celu umożliwienia korekcji wad zgryzu. Każdy zabieg chirurgiczny wiąże się z pewnym stresem, dlatego w naszych gabinetach dbamy o wysoki komfort małych pacjentów oraz rzetelne informowanie rodziców o planowanych działaniach. Istotne jest także delikatne informowanie dzieci o przebiegu leczenia, aby nie czuły się zdezorientowane. Za sprawą nowoczesnego sprzętu, jakim dysponuje nasza klinika stomatologiczna dla dzieci Warszawa i jej mali pacjenci mogą liczyć na szybki powrót do zdrowia po zabiegu.

Jeżeli poszukują Państwo miejsca, w którym pracuje doświadczony w leczeniu najmłodszych stomatolog dziecięcy Warszawa oferuje pomoc, opiekę oraz przyjazne nastawienie naszych specjalistów. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizyty.