Stomatologia dziecięca

Zadbaj o profesjonalną opiekę stomatologiczną dla swojego dziecka. Odpowiednie nawyki warto kształtować już od najmłodszych lat. Szczególnie ważna jest pierwsza wizyta u stomatologa. Jeśli pociecha zostanie pozytywnie nastawiona do leczenia, profilaktyczne kontrole nie będą stanowiły dla niej problemu. Wybór odpowiedniego gabinetu powinien być gruntownie przemyślany. Należy kierować się przede wszystkim doświadczeniem personelu i nie zwlekać z wizytą. Na pierwszy termin można umówić już 18-miesięczne dziecko, aby oswoić je z atmosferą panującą w placówce stomatologicznej.

Nasza klinika stomatologiczna dla dzieci oferuje usługi z zakresu:

Wyszkolona kadra i nowoczesne zaplecze techniczne

Gabinet dentystyczny dla dzieci, który prowadzimy, wyróżnia się wysokim standardem. Dysonujemy zaawansowanym technicznie sprzętem, m.in. cyfrowym pantomografem, mikroskopem Carls Zeiss, nowoczesnym endometrem, a także laserem diodowym i kamerą wewnątrzustną. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie zdiagnozować chorobowo zmienione miejsce i podjąć się precyzyjnego leczenia. Tłumaczymy, na czym polega planowany zabieg. Wykorzystujemy również kompozyty oraz materiały ortodontyczne cechujące się wysoką trwałością. Wczesne zmiany próchnicowe eliminujemy bez wiercenia – stosujemy upłynnioną substancję, która stabilizuje szkliwo.

Naszym atutem jest również wyszkolony personel, który dba o podnoszenie swoich kompetencji. Systematycznie uczestniczymy w szkoleniach, kursach, sympozjach naukowych, poznając nowoczesne metody leczenia. Dzięki temu oferujemy profesjonalne i mało inwazyjne zabiegi, których efekty utrzymują się przez wiele lat. Potwierdzeniem naszego zaangażowania są pozytywne opinie klientów, a także poszerzająca się baza stałych pacjentów. Jesteśmy przekonani, że fachowy i doświadczony stomatolog dziecięcy skutecznie zadba o piękny uśmiech Państwa pociechy.

Dobra atmosfera to podstawa

Staramy się stworzyć komfortowe warunki, aby leczenie w naszej placówce było pozytywnie odbierane przez dzieci. Dokładamy wszelkich starań, by ograniczyć czynniki, które mogą powodować rozdrażnienie, m.in. dysponujemy klimatyzowanymi pomieszczeniami. Umożliwiamy także oglądanie bajek na monitorze. Do dyspozycji najmłodszych są również książeczki i zabawki. Z kolei rodzicom proponujemy pyszną oraz aromatyczną kawę, a także dostęp do Wi-Fi.

Zachęcamy do odwiedzania stomatologa dziecięcego w dzielnicy Warszawa Bielany. Każdorazowo dobieramy termin i godzinę wizytę do Państwa potrzeb, a przede wszystkim do aktywności pociechy. Rejestracja odbywa się w dni robocze w godzinach od 9:00 do 20:00. Przyjmujemy płatności gotówką oraz kartą, a także umożliwiamy skorzystanie z systemu ratalnego MediRaty.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na zadane przez Państwa pytania.

POTRZEBUJESZ POMOCY?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!