stomatologia zachowawcza warszawa

Stomatologia zachowawcza Warszawa-Bielany

Stomatologia zachowawcza ma na celu utrzymanie zdrowych zębów oraz higieny jamy ustnej. Brak regularnych konsultacji dentystycznych prowadzi do ubytków w zębach, próchnicy, a nawet poważnych schorzeń jamy ustnej. W zakres działań stomatologii zachowawczej wchodzi profilaktyka oraz leczenie dentystyczne próchnicy. Próchnica zębów dotyka wielu osób. Wiąże się często z bólem, dyskomfortem podczas jedzenia i picia, nadwrażliwością oraz nieestetycznymi przebarwieniami. Nasi dentyści z Ratyńscy Stomatologia w Warszawie na Bielanach zajmują się kompleksowym leczeniem próchnicy w różnych fazach jej rozwoju.

Celem naszego leczenia jest zachowanie Twoich zębów w naturalnej postaci. Świadczymy usługi stomatologii zachowawczej w zakresie:

  • profilaktyki i edukacji przeciwpróchnicowej,
  • leczenia i odbudowy ubytków próchnicowych z zastosowaniem materiałów kompozytowych,
  • licówki kompozytowe,
  • rekonstrukcję dużych ubytków zębów bocznych za pomocą wypełnień ceramicznych tzw. onlay, inlay.

Leczenie próchnicy w Ratyńscy Stomatologia

Zespół naszych dentystów świadczy kompleksowe usługi z zakresu stomatologii zachowawczej. Wykonujemy badania kontrolne i diagnostyczne, korzystając z profesjonalnego sprzętu medycznego w naszych gabinetach. Podstawowe zabiegi w ramach stomatologii zachowawczej obejmują leczenie próchnicy oraz wykonywanie wypełnień w ubytkach zębowych – tzw. plomb. W Ratyńscy Stomatologia w Warszawie na Bielanach oferujemy naszym pacjentom nowoczesne zaplecze medyczne, wykwalifikowanych dentystów oraz bezstresową atmosferę leczenia.

Zapraszamy do kontaktowania się z kliniką Ratyńscy Stomatologia w Warszawie na Bielanach. Oferujemy szeroki zakresu usług dentystycznych: stomatologię zachowawczą, protetykę, ortodoncję, leczenie kanałowe, implantologię, stomatologię estetyczną.

POTRZEBUJESZ POMOCY?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!