wybielanie zębów warszawa bielany

Stomatologia estetyczna | Licówka porcelanowa w Ratyńscy Stomatologia | Warszawa-Bielany

Głównym zadaniem stomatologii estetycznej jest pomoc w utrzymaniu pięknych zębów oraz śnieżnobiałego uśmiechu. W gabinetach Ratyńscy Stomatologia w Warszawie na Bielanach kompleksowo zajmujemy się stomatologią estetyczną. Spektakularny, pełen blasku uśmiech, dodaje pewności siebie oraz pozytywnie wpływa na dobre samopoczucie. Zdrowa dieta, odpowiednia higiena jamy ustnej oraz zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej pozwalają zachować piękne żeby przez długi czas.

W ramach stomatologii estetycznej w Ratyńscy Stomatologia w Warszawie-Bielany wykonujemy:

  • wybielanie zębów,
  • licówki kompozytowe,
  • licówki porcelanowe.

Wybielanie zębów

Wybielanie to popularny i bezpieczny sposób na rozjaśnienie zębów oraz osiągnięcie idealnego uśmiechu. Podczas konsultacji, lekarz stomatolog wybierze dla Państwa odpowiednią metodę wybielania zębów, która będzie jednocześnie skuteczna oraz bezpieczna. Przed wybielaniem należy pamiętać o konieczności skorzystania z profesjonalnego oczyszczania zębów. Świadczymy usługi nakładkowego wybielania zębów w domu (tzw. wybielanie nocne) oraz wybielania w gabinecie stomatologicznym.

Licówka porcelanowa i kompozytowa

Licówka porcelanowa (korona porcelanowa) to rodzaj stałej nakładki na zęby, dzięki której w szybki i prosty sposób można zmienić kształt oraz kolor zębów. W naszych gabinetach Ratyńscy Stomatologia w Warszawie przed założeniem licówki przygotowujemy symulację uśmiechu. Licówka porcelanowa wykonana jest z niezwykle cienkiej porcelanowej płytki, która swoją barwą przypomina szkliwo zębów. Przyklejona do zęba ukrywa wszelkie niedoskonałości – takie jak przebarwienia, ubytki w kształcie. Licówki kompozytowe maskują przebarwienia, korygują kształt i wygląd zęba. Licówki porcelanowe i kompozytowe nie uczulają i są przyjazne alergikom.

Naszym pacjentom polecamy korony pełnoceramiczne w rekonstrukcjach protetycznych, ponieważ tylko za pomocą takiego rozwiązania jesteśmy w stanie odwzorować ząb identyczny z naturalnym. Myślimy o Tobie także w trakcie Twojego leczenia i zawsze dobieramy takie metody, abyś czuł się niezwykle komfortowe podczas jego trwania. W trakcie leczenia ortodontycznego możesz skorzystać z niezwykle estetycznych i mało widocznych aparatów ortodontycznych wykonanych z porcelany lub kryształu.

Naszym pacjentom polecamy również inne usługi stomatologiczne, które znacząco poprawią wygląd i estetykę zębów – m.in. usługi z zakresu ortodoncji, implantologii, stomatologii zachowawczej.

POTRZEBUJESZ POMOCY?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!