Poznaj nas
Nasza historia

Ratyńscy Stomatologia to prestiżowe miejsce na mapie Warszawy.

Nasza klinika to nowoczesne, eleganckie wnętrza w których poczujesz się niezwykle komfortowo. Czekają na Ciebie 3 przestronne, w pełni wyposażone gabinety oraz nowoczesna pracownia rentgenowska, w której wykonasz zdjęcia pantomograficzne i cefalometryczne. Nasz wysoko wykwalifikowany personel zapewni Ci najnowocześniejsze metody leczenia zgodne z aktualnymi standardami.

W oczekiwaniu na wizytę, na recepcji mogą Państwo skorzystać z bezprzewodowego internetu oraz poczęstować się pyszną kawą. Nasza Klinika jest w pełni klimatyzowana i dostosowana do osób niepełnosprawnych.

Lokalizacja Kliniki pozwala na szybki dojazd z większości dzielnic Warszawy – zjazd z trasy S8 w kierunku Powązkowska. Jadąc samochodem możecie Państwo skorzystać z wielu dostępnych miejsc parkingowych. Wybierając komunikację miejską w odległości 150m znajduje się przystanek autobusowy. Jest także pętla tramwajowa Piaski oddalona o 400m oraz stacja metra Stare Bielany oddalona trzy przystanki autobusowe od Kliniki.

0
%
Zadowolenia
0
+
Pacjentów / rok
0
Specjalistów
0
Lat doświadczenia
null

Płatność
gotówką

null

Płatność
kartą

null

Przyjazne
niepełnosprawnym

null

Pełna
diagnostyka

null

Pyszna
kawa

null

Telewizor
dla pacjentów

null

Internet
Wi-Fi

null

Klinika
klimatyzowana

MASZ PYTANIA?

CHCESZ UMÓWIĆ WIZYTĘ?

Klinika stomatologiczna Żoliborz

W naszej klinice znajdującej się na warszawskich Bielanach oferujemy metody leczenia na światowym poziomie. Korzystamy z nowoczesnych urządzeń renomowanych marek, które nie tylko gwarantują Państwu uzyskanie najlepszych możliwych efektów, ale również zapewniają komfort w trakcie przeprowadzania zabiegu. Czasy, kiedy stomatolog kojarzony był z bólem i stresem dawno już minęły. Nasza klinika przyjmuje pacjentów z rejonów Warszawa Żoliborz, Bemowo, Wola czy Bielany. Wierzymy, że dobry dentysta to ktoś więcej niż wykwalifikowany specjalista – to osoba, które potrafi rozmawiać z pacjentem, w klarowny sposób przekazać mu informacje na temat schorzenia i podejmowanych działań, a ponadto umie zapewnić poczucie bezpieczeństwa w czasie trwania zabiegu.

Czytaj więcej

Stomatolog Żoliborz

Zajmujemy się kompleksową diagnostyką, leczeniem prewencyjnym oraz zachowawczym. Niezależnie od tego, czy mieszkają Państwo na terenie Bielan, czy takich dzielnic jak Żoliborz bądź Bemowo, doświadczony ortodonta, technik i stomatolog zajmą się Państwa problemem w sposób w pełni profesjonalny.

Zapewniamy leczenie kanałowe, przeciwdziałamy bruksizmowi, dysponujemy specjalistyczną aparaturą radiologiczną, wykonujemy dokładne zdjęcia pantomograficzne. Współpracujemy z uznanymi na całym świecie producentami systemów implantologicznych, oferując Państwu dostęp do rozwiązań opartych o najnowsze technologie i sprawdzone badania. Jesteśmy w stanie skutecznie odbudować ubytki, a nawet całe uzębienie, przywracając naszym pacjentom piękny uśmiech oraz pewność siebie.
Dobro pacjentów stawiamy na pierwszym miejscu

Chcemy, aby w naszej klinice czuli się Państwo jak w domu. Dobieramy metody leczenia, które spełniają oczekiwania naszych pacjentów. Zajmujemy się leczeniem ortodontycznym, korzystając z aparatów ruchomych, elastycznych, stałych metalowych, porcelanowych, kryształowych oraz Clean Aligner.

Dentysta dla dzieci Żoliborz

Nie zapominamy również o najmłodszych. Oferujemy profilaktyczne kontrole, leczenie stomatologiczne oraz ortodontyczne. Dzieci bardzo często boją się dentysty, dlatego podchodzimy do ich potrzeb z dużą troską i zrozumieniem. Wizyta w naszym gabinecie będzie kojarzyć im się z czymś pozytywnym. Nasi specjaliści posiadają wysokie kompetencje interpersonalne, umieją rozbawić maluchy i odwrócić ich uwagę od jakichkolwiek nieprzyjemności związanych z zabiegiem. Kolorowe wypełnienia, leczenie bez bólu, znieczulenie bez wykorzystania igły – to wszystko sprawi, że Państwa pociecha zacznie traktować wizytę w naszym gabinecie jako coś, czego absolutnie nie należy się obawiać. Na miejscu mamy też zabawki oraz książeczki, aby maluchy nie nudziły się podczas oczekiwania na przyjęcie.

Wszelkie informacje na temat naszych usług, cen oraz najbliższych wolnych terminów uzyskają Państwo, dzwoniąc pod numer telefonu podany na stronie bądź kontaktując się z nami mailowo. Pracownicy są do Państwa dyspozycji w godzinach pracy gabinetu – chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją ewentualne wątpliwości.

Serdecznie zapraszamy do Ratyńscy Stomatologia wszystkie osoby z rejonów Warszawa Żoliborz, Bielany, Bemowo i innych zakątków miasta. Doświadczony, rzetelny dentysta to osoba, dzięki której wszystkie problemy związane ze schorzeniami i higieną jamy ustanej zostaną skutecznie rozwiązane. Korzystając z naszych usług, otrzymują Państwo gwarancję leczenia na najwyższym poziomie przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Zachęcamy do odwiedzenia znajdującej się na stronie Galerii, gdzie prezentujemy zdjęcia naszej kliniki.

Przyjdź i sprawdź Nowe Oblicze Stomatologii.