Ortodoncja w Warszawie (Bielany)

Piękny uśmiech i proste zęby to marzenie wielu osób. Jest to możliwe, dzięki odpowiedniemu leczeniu ortodontycznemu. Zapraszamy na konsultacje ortodontyczne do naszych gabinetów Ratyńscy Stomatologia w Warszawie na Bielanach. Prowadzimy leczenie ortodontyczne osób dorosłych, dzieci oraz młodzieży.

Oferujemy pełen zakres usług ortodontycznych. Stosujemy nowoczesne metody leczenia wad zgryzu.

Leczenie ortodontyczne wykonujemy przy użyciu:

  • aparatów ruchomych,
  • aparatów elastycznych,
  • aparatów typu Clear Aligner,
  • aparatów stałych metalowych,
  • aparatów porcelanowych,
  • aparatów kryształowych.

Ortodoncja to wstęp do kompleksowego leczenia zgryzu. Jeśli pacjent ma wadę zgryzu, żadne podjęte leczenie stomatologiczne nie przyniesie pożądanego efektu. Konsultacja ortodontyczna umożliwia zdiagnozowanie problemu oraz ustalenie i podjęcie odpowiednich metod leczenia. Leczenie ortodontyczne pozwala nie tylko osiągnąć spektakularny i prosty uśmiech, ale również zdrowsze zęby.

Nasza klinika w Warszawie na Bielanach to zespół specjalistów, którzy zapewnią Ci pełną opiekę ortodontyczną oraz zaproponują rozwiązania dobrane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Przed podjęciem leczenia, dokonujemy pełnej diagnostyki – począwszy od modeli zębowych, po zdjęcia pantomograficzne i cefalometryczne. Lekarz stomatolog przygotuje Państwa do leczenia ortodontycznego – jeśli zaistnieje taka potrzeba, wymieni nieszczelne wypełnienia, przeprowadzi specjalistyczne leczenie kanałowe przy użyciu mikroskopu zabiegowego, usunie zatrzymane „ósemki”, oczyści zęby z kamienia i wykona w razie potrzeby inne zabiegi stomatologiczne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług ortodontycznych Ratyńscy Stomatologia w Warszawie na Bielanach. Proponujemy Państwu profesjonalną opiekę stomatologiczną, miłą atmosferę oraz specjalistyczny sprzęt i kompleksowo wyposażone gabinety. Zapraszamy do rezerwacji wizyt i kontaktu z kliniką w Warszawie-Bielany.

POTRZEBUJESZ POMOCY?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!